אימון אישי

מהו אימון אישי (Coaching)?

אימון הוא בניית תהליך משותף שלי עם המתאמן, אל מול יעד מוגדר ומדיד בפרק זמן קצר. האימון האישי הינו תהליך שבו אני מלמדת את המתאמן כיצד לזהות את הקשר בין דפוסי חשיבה והתנהגות שלו, לבין מצבים המעכבים השגת יעדים ומטרות בחייו. במהלך הפגישות רוכש המתאמן כלים ומיומנויות שמטרתן קידומו לעבר היעד. התהליך הינו הדרגתי ומובנה, ודורש שיתוף פעולה מלא ומחויבות של שנינו.

למי מיועד אימון אוליסטי

אימון “אוליסטי” מיועד לכל אדם המעוניין לבצע שינוי אמיתי ומשמעותי, על-מנת לשפר ולשדרג את איכות חייו והרגליו. האימון מקיף את רוב תחומי החיים: זוגיות, משפחה, קריירה, לימודים, פנאי ועוד.

כיצד מתבצע אימון אוליסטי?

התהליך מלווה בהקשבה מלאה , ללא שיפוטיות ואמונה מלאה שאתם מסוגלים להשיג כל מה שתרצו. כמאמנת וכמטפלת, אעזור לכם למצוא את הדרך הנכונה על-ידי הקניית כלים, שבאמצעותם תוכלו לחולל שינויים בחייכם ולצמצם את הפער בין המצוי (מי שאתם היום), לבין הרצוי (מי שתהיו מחר). כך תלמדו לנוע קדימה ולהעצים את עצמכם.

יחד ניצור מסגרת המאפשרת יצירת שינויים, הגשמת יעדים אישיים בחיים ובמידה רבה גם התפתחות והעצמה אישית. תלמדו לזהות דפוסי התנהגות וחשיבה היוצרים קושי לקבל תוצאה רצויה, ולהמירם בעזרת גמישות מחשבתית בדפוסים מקדמים. בסופו של התהליך, באמצעות התחברות אל נקודות הכוח והעוצמה שלכם, תלמדו לחולל שינויים והתחדשות בכל אחד מתחומי החיים: משפחה, זוגיות, קריירה, לימודים, חברה ועסקים.

"כל אחד מאיתנו הוא יחיד ומיוחד, והמטרה שלי כמטפלת היא לסייע ללקוח שלי לחשוף את הייחוד שלו. אני נותנת מבט חדש ורענן וחושפת את האפשרויות העומדות בפני האדם שיושב לפניי, ובכך אותו אדם יכול ליצור מציאות חדשה, שבה הוא מצליח לממש את עצמו. "
אולי לוי