יצירת זוגיות חדשה

מיואשת מהחיפוש אחר זוגיות?

העניקי לעצמך תהליך ליווי אישי שיוביל אותך לעבר זוגיות מוצלחת.

החיפוש אחר זוגיות עשוי לעתים להרגיש מייגע, מתסכל ומייאש. לפעמים, עצם ההתעסקות בחיפוש בן הזוג המושלם לנו, הוא בדיוק מה שמונע מאיתנו את מציאת הזוגיות ולעתים קרובות גם מרחיק אותנו מעצמנו.

שמי אולי לוי. בעשרים השנים האחרונות ליוויתי עשרות נשים במציאת זוגיות מוצלחת.

רובן הגיעו אליי מיואשות, מתוסכלות, עם הרגשה שמשהו בהן פגום, ועם הפחד שזה כבר לא יקרה להן אף פעם. פעמים רבות הן הסתובבו עם עצב ואשמה על כך שכבר לא יכלו לצפות מהצד על עוד חברה מתחתנת או על עוד חברה מגדלת ילדים.

אני שמחה לספר כי חלקן מצאו זוגיות עוד בטרם סיימנו את התהליך, וחלקן לאחר סיומו, אך כולן שינו את נקודת המבט והביטו פנימה במקום להתמקד רק בבן הזוג הפוטנציאלי.  

כי בסופו של יום – זוגיות מתחילה קודם כל בך!

 

מהו כולל תהליך הליווי האישי?

תהליך הליווי האישי הוא תהליך אימוני מעצים, ממוקד ובהיר שיעניק לך כלים, אנרגיה ותשוקה, ובעיקר הרבה אמונה, בסופו תביני מה את בדיוק רוצה, ותיזכרי עד כמה את ראויה לאהבה.

התהליך מתפרש על פני חודשיים-שלושה, בהם נתמקד בך,  ובזוגיות שתרצי להכניס לחייך בשמחה ותשוקה.

ניפגש אחת לשבוע, ולעתים שבועיים,  לשיחת אימון וייעוץ נינוחה (אפשר גם בווידאו), בפתיחות והתמסרות, נבחן את הפרספקטיבה שלך, את המחשבות, האמונות והתשוקות, את החסמים וההתנגדויות, נביט פנימה, ניזכר מי את ומה את רוצה ואוהבת, נחפש את שנפשך אהבה, ונמצא.

שיטת  המעגלים למציאת זוגיות מתחילה בעבודה מעמיקה ומרכזית על המעגל שלך, עוברת למעגל של בן הזוג שאת רוצה למצוא ומסיימת בהבנה כיצד ייראה המעגל המשותף לכם. השיטה היא חלק מגישת אוליסטי אותה אני מגשימה במהלך 20 השנים האחרונות.

תהליך הליווי מתפרש בכל נקודה בדרך הקשורה לזוגיות, בין אם בשיחה לאחר דייט, או בשבר או שמחה שתרגישי צורך לשתף ו/או להיוועץ.

מוזמנת להשאיר לי הודעה כבר עכשיו ואחזור אלייך להתייעצות ראשונית ללא עלות

 
בינתיים, סדרת הסרטונים הפרקטית והמשעשעת ‘זוגיות מוצלחת כבר מהדייט הראשון’, ממתינה לך במתנה ממני. הסדרה תסייע לך לייצר את הזוגיות שאת רוצה בעצמך ובליווי חיוך. בכל סרטון תקבלי טיפ אחר!

מחפשת מבט מעמיק, אך מהיר וממוקד? מוזמנת למפגש אנרגטי חד פעמי.

במסע לחיפוש הזוגיות, לא תמיד חייבים להיות לבד. קחי לך שעה ממוקדת להתייעצות, איזון וקבלת כלים ומסר שיתוקשר במיוחד עבורך.

אם את פתוחה לכך, מפגש זה עשוי להיות מפגש מחולל שינוי  ופורץ דרך, אשר יעניק לך תובנות, אנרגיות והכוונה להמשך. 

שלחי לי הודעה ואצור עימך קשר

"אנחנו מבזבזים זמן בחיפוש אחר המאהב המושלם, במקום ליצור את האהבה המושלמת "
טום רובינס